Įgyvendiname užsakovų poreikius

PASLAUGOS

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS / RATINIS EKSKAVATORIUS

TEIKIAMOS KASIMO PASLAUGOS

BULDOZERIS

TEIKIAMOS NUOMOS PASLAUGOS

SAVIVARTIS

TEIKIAMOS PERVEŽIMO PASLAUGOS
PROJEKTŲ
PLANAVIMAS.
Mūsų projektai yra unikalūs ir sukurti pagal kliento reikalavimus, išspręsti konkrečias problemas.

Pagrindinės įmonės veiklos sritys – žemės kasimo darbai, tvenkinių kasimas, žemės lyginimas, sklypų formavimas, griovimo darbai, ekskavatorių nuoma, statybinės technikos nuoma įvairiam terminui. Melioracijos įrengimas, projektavimas, melioracijų kanalų valymas. Turime didele patirti įrenginėjant duju tiekimo trasas.

Įmonės darbuotojai – ilgametę patirtį turintys savo srities profesionalai, kvalifikuoti ekskavatorių, buldozerių ir kitų mechanizmų operatoriai, kokybiškai ir maksimaliai greitai atliekantys žemės kasimo, žemės lyginimo, stumdymo ir pervežimo darbus. Taip pat atliekame įvairius pastatų griovimo darbus, šaliname senus nebenaudojamus pastatus, formuojame sklypus.

Mūsų išskirtinumas itin kokybiškai atliekamas kelių įrengimas, grunto kasimas, lanšafto sutvarkymas bei birių krovinių transportavimas, tvenkinių kasimas, tvenkinių priežiūra, pakrančių valymas ir sutvarkymas.

Siekdami patenkinti klientų lūkesčius dėl atliekamų darbų ir terminų, didelį dėmesį skiriame patvariai technikai. Puikius mūsų pasiekiamus rezultatus lemia mūsų naudojamos naujausios technologijos ir naši, galinga technika. Naudojame tik šiuolaikišką ir techniškai tvarkingą techniką.

JŪS

Parašykite mums.

MES

Susisieksime su Jumis 15 minūčIų bėgyje.

DĖL JŪSŲ

Atvažiuosime tą pačIą dieną!